ТОП — 5 затребуваних професій у Німеччині

Опубліковано: 06-09-2021

Німеччина — одна з успішних європейський країн, тут будучи фахівцем із дипломом можна мати достойну оплату праці та хороше робоче місце. Тому, якщо ви вирішили закінчити Вуз у Німеччині й залишитися тут жити варто замислитись, які професії затребувані в Німеччині? У цій статті ви дізнаєтеся найбільш високооплачувані професії в Німеччині. Німецькі роботодавці найчастіше обирають фахівців із дипломом після магістратури, якщо у вас є можливість отримати диплом майстра — не упустіть її. Однак це зовсім не означає, що з дипломом бакалавра у вас немає шансів — усе у ваших руках, якщо ви хороший фахівець із дипломом, вакансії в Німеччині знайдуться і для вас, ви обов’язково будете затребувані на німецькому ринку праці.

Найбільш затребувані професії

Перспективні професії в Німеччині на сьогодні це IT фахівці, інженери, лікарі, економісти, ТОП-менеджери та юристи. З кожним роком список може змінюватися, але поки ці професії залишаються найбільш популярними і високооплачуваними. Роботу в цих галузях можна отримати будучи українцем із німецьким диплом і хорошими знаннями та навичками.

IT фахівці

Не перший рік IT фахівці залишаються дуже затребуваними і не тільки на німецькому ринку праці. До послуг хороших програмістів звертається держава, наука та соціальна сфера Німеччини. З кожним роком світ розвивається в бік програмування, тому IT — нова професія, яка буде завжди затребувана й достойно оплачуватися. Найпопулярніші напрямки в IT сфері Німеччини — це інформаційна безпека та хмарна технологія. Зарплата хороших айтішників коливається від 40 до 130 тисяч євро на рік.

Інженери

Професійним інженерам знайти роботу в Німеччині неважко. Тут дуже розвинене машинобудування, будівництво, архітектура та робототехніка, ці всі сфери завжди потребуватимуть фахівців, усе швидко розвивається і впроваджуються нові технології на підприємствах. Крім того, є брак інженерів у Німеччині в різних сферах:

  • енергетика;
  • будівництво;
  • машинобудування;
  • механіка;
  • електротехніка;
  • електроніка.

Брак інженерів в основному в південній частині Німеччини, там знаходяться основні промислові підприємства. На початку кар’єри молоді фахівці інженерії можуть отримувати від 42 000 до 53 000 євро. З 10-річним стажем зарплата хорошого фахівця складає 70–80 000 євро, а ось найбільш затребуваний і цінний співробітник може отримувати 90 000 євро.

Лікарі

Лікарі в Німеччині залишаються затребуваними не перший рік, а фахівці в приватних клініках мають високий заробіток у порівнянні з іншими медиками. Найбільш високооплачувані стоматологи, пластичні хірурги та анестезіологи. Але в медичній сфері не все так просто, щоб отримати хорошу посаду і мати відповідну зарплату потрібні роки кропіткого навчання і практики. Затребувані професії в Німеччині включають лікаря, тут потрібно добре знати німецьку і пройти додаткове навчання в Німеччині для підтвердження кваліфікацію. Лікарі в Німеччині за свою роботу отримують від 35 000 і до 180 000 на рік.

Економісти й ТОП-менеджери

Працівники банку, податкові консультанти, маркетологи та хороші економісти також дуже популярні в Німеччині, працюючи в цих сферах можна отримувати не менше інженерів. Крім того, у цих сферах можливий швидкий кар’єрний ріст.

Для розвитку компанія в Німеччині завжди затребувані ТОП-менеджери, це доволі непроста робота: напружений графік і постійні переїзди, не всі готові до такої зайнятості. Посаду ТОП-менеджера в Німеччині в основному займають чоловіки з економічною освітою.
У цій сфері найбільше отримують ТОП-керівники в банківській галузі, у середньому за рік директор регіонального банку може отримати 186 тисяч євро.

Юристи

Професійні юристи в Німеччині також отримують високу заробітну плату. Дуже цінні юристи на автомобільних підприємствах. У середньому розмір зарплати такого юриста може становити близько 63 000 євро в рік, але все залежить від фірми та підприємства, а також регіональної землі.

Якщо ж ви вирішили зупинитися на адвокатурі, то відразу після закінчення ВУЗу і складання державного іспиту з юриспруденції, зарплата може стартувати від 56 000 євро на рік.

Залишились питання? Напиши нам

Гарячі вакансії

№34 Збір вишні та черешні

Для дівчат та хлопців
Без знання мов
Заробіток 1200-1800 €/міс.
Поблизу Лейпциг
Можна поїхати в один з періодів
з 20.06 по 10.08 з 01.07 по 15.08
Детальніше

№51 Збір полуниці

Для дівчат та хлопців
Без знання мов
Заробіток 1200-1800 €/міс.
Поблизу Ганновер
Можна поїхати в один з періодів
з 15.06 по 10.08
Детальніше

№121 Збір полуниці §24

Для дівчат та хлопців
Без знання мов
Заробіток 1200-1800 €/міс.
Поблизу Мюнстер
Можна поїхати в один з періодів
з 01.06 по 10.08
Детальніше

№285 Збір чорниці

Для дівчат та хлопців
Без знання мов
Заробіток 1200-1800 €/міс.
Поблизу Ганновер
Можна поїхати в один з періодів
з 25.06 по 20.08
Детальніше